Виріб складається з двох основних частин -
лицьової частини (головки) та контактної, та має пружинний поворотний механізм.
Монтаж здійснюється без застосування гвинтів на плоских панелях завтовшки від
0.5мм до 3мм за допомогою гайки. Підключення здійснюється конекторами або
паянням.Форма кнопки: Кругла/КвадратнаНомінальна сила змінного струму: 1АНомінальна сила постійного струму: 3АЖивлення та керування з напругою змінного струму
до 250В і постійного струму напругою до 125В, шляхом включення-вимикання
проводу живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6055062 |
| Довжина, мм | 127 мм |
| Квадрат, " (дюйм) | 1/2" |
| Матеріал | Хромванадієва сталь |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 127 мм, Q - 1/2(quot;) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 ₴


