Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6055072 |
| Довжина, мм | 254 мм |
| Квадрат, " (дюйм) | 1/2" |
| Матеріал | Хромванадієва сталь |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 254 мм, Q - 1/2(quot;) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217 ₴


