
Круг зачисний для металу Ø125×6.0×22.2 мм, 12200об/хв SIGMA (1931311)
51 ₴
- В наявності
- Код: 1931311
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг зачисний для металу Ø125х6х22.2 мм, 12200об/хв Sigma (1931311) застосовується для шліфування зварних швів і з'єднань після зварювання поверхонь і крайок перед зварюванням, обдирки окалини та видалення іржі.
Особливості:
- Підходить для кутових шліфмашин усіх класів потужності;
- Армування шарами спеціальної сітки, що забезпечує високу міцність і зносостійкість кола;
- Висока абразивність за мінімального притискного зусилля;
- Твердість R для застосування в умовах підвищених навантажень;
- Стабільність форми під час оброблення.
Купити круги зачисні Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 193111 |
| Діаметр диска, мм | 125 мм |
| Діаметр злітного отвору, мм | 22.2 |
| Максимальна кількість обертів, про/мін | 12200 |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | he - 125, H - 6.0, he1 - 22.2 мм |
| Товщина диска, мм | 6.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 ₴





