
Штангенциркуль механічний 150мм SIGMA (3922161)
459 ₴
- В наявності
- Код: 3922161
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штангенциркуль механічний 150мм SIGMA (3922161) для проведення зовнішніх і внутрішніх вимірювань. Оснащений глибиноміром, має ціну ділення від 0.02мм.
Характеристики:
- Метрична ноніусна шкала
- Високоякісна загартована сталь
- Наявність глибиноміра
- Ціна ділення від 0.02мм
- Губки вимірювання внутрішніх і зовнішніх розмірів
- Пластиковий футляр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3922161 |
| Довжина, мм | 150 мм |
| Інтервал вимірів | до 150 мм |
| Обчислений пристрій | Метрічна ноніусна шкала |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 150 мм |
| Точність виміру | 0,02 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴





