Губка шліфувальна одностороння 115×140мм P1000 (5шт) SIGMA (9130371) призначена для проміжної та остаточної ручної обробки складних рельєфних деталей, профілів і кромок. Ідеально підходить для автомобільної сфери, виконання операцій з усунення дефектів на лакофарбових покриттях, в кузовному ремонті і виробництві при роботі по грунту, лаку, дерева, металу і пластику.
Особливості:
- Абразив - оксид алюмінію
- Висока еластичність
- Легка очистка
- Для вологого і сухого шліфування
- Контроль над процесом шліфування
- Широкий спектр застосування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9130371 |
| Висота, мм | 5 |
| Довжина, мм | 140 мм |
| Зернистість | P1000 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | W - 115, L - 140, H - 5 мм, P1000 |
| Ширина, мм | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 112 ₴

