
Губка шліфувальна чотиристороння 100×70×25мм P180 SIGMA (9130691)
24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- Код: 9130691
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Губка шліфувальна чотиристороння 100×70×25мм P180 SIGMA (9130691) Призначена для проміжної та остаточної ручної обробки внутрішніх кутів виробів, важкодоступних пазів і поглиблень, недоступних для інших інструментів і матеріалів. Ідеально підходять для виконання операцій з усунення дефектів на лакофарбових покриттях, у кузовному ремонті і виробництві, при роботі по ґрунту, лаку, дереву, металу і пластику.
Характеристики:
- Абразив - оксид алюмінію
- Тверді ребра
- Легке очищення
- Для вологого і сухого ручного шліфування
- Контроль над процесом шліфування
- Широкий спектр застосування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9130691 |
| Висота, мм | 25 |
| Довжина, мм | 100 мм |
| Зернистість | P180 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | W - 100, L - 70, H - 25 мм, P180 |
| Ширина, мм | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 ₴


