
Заклепки алюмінієві Standard 6.0×12мм 50 шт SIGMA (2612831)
73 ₴
- В наявності
- Код: 2612831
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заклепки алюмінієві Standard 6,0*12 мм 50 шт Sigma (2612831) використовуються для нерозбірного скріплення різних матеріалів за допомогою механічних або пневматичних заклепників.
Купити заклепки алюмінієві Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2612831 |
| Діаметр заклепки, мм | he6.0 мм |
| Діаметр отвору, мм | 6.2 |
| Довжина заклепки, мм | 12.0 мм |
| Кількість у пакунку | 50 шт |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 12.0, he - 6.0, H - 5.0-7.0, he1 - 6.2 мм |
| Закріплена товщина, мм | 5-7 |
| Тип упаковки | ПВХ пакет з держаком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 ₴

