
Набір стрижнів клейових Ø11.2×200мм 12шт 0.24кг (кольорові) SIGMA (2713151)
106 ₴
- В наявності
- Код: 2713151
- +380 (50) 923-61-76
Набір стрижнів клейових Ø11.2×200мм 12шт 0.24кг (кольорові) SIGMA (2713151) Призначені для термоклейового пістолета. Використовуються для безшовного скріплення шкіри, пластику, дерева, кераміки, текстилю, паперу, картону, металу та інших матеріалів.
Стрижні виготовляються з етиленвінілацетату, який має високу пластичність і адгезію, завдяки чому добре склеює матеріали з різною текстурою.
Перевагою даного виду клею є можливість неодноразово застигати і плавитися, що дозволяє при неправильному склеюванні розігріти клей ще раз, щоб виправити неточності.
Клейові стрижні екологічно чисті, при плавленні не виділяють неприємного запаху і шкідливих речовин. Стрижнева форма клею зручніша для зберігання і застосування, ніж інші види клеїв. Має тривалий термін зберігання. Важливо перед покупкою уточнити, з яким діаметром стрижнів сумісний ваш пістолет.
Характеристики:
- Робоча температура 170 - 200°C
- Температура плавлення 85°C (±5°C)
- Універсальне застосування
- Швидке затвердіння
- Висока міцність склеювання
- Стійкість до вологи
- Без диму і сторонніх запахів
- Безпечні для здоров’я
12 предметів:
- Зелений - 2 шт
- Червоний - 2 шт
- Жовтий - 2 шт
- Білий - 2 шт
- Синій - 2 шт
- Фіолетовий - 2 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2713151 |
| Діаметр клеєвого стержня, мм | Ø11.2 мм |
| Довжина, мм | 200 мм |
| Кількість, їд | 12 обід |
| Особливості | Колір |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 200, he - 11,2 мм |
- Ціна: 106 ₴

