
Пістолет термоклейовий автономний Ø8мм 8Вт/6В SIGMA (2721241)
390 ₴
- В наявності
- Код: 2721241
- +380 (50) 923-61-76
Пістолет термоклеевой автономний Ø8мм 8Вт/6В SIGMA (2721241) Даний клейовий пістолет є бездротовою моделлю, тобто може працювати як від батарейок так і від акумуляторів, самого доступного типу АА. Це дає великі зручності в роботі. Для збереження і зменшення розсіювання тепла на наконечнику, який виготовлений з металу, є спеціальна накладка з силікону.
Бездротовий клейовий пістолет Sigma 2721241 має ще ряд переваг
- плавний курочний хід
- нагрів за часом від 3 до 4 хвилин
- витрата клею від 3 до 5 г/хв
- для збільшення тривалості роботи до 45 хв - використовуйте акумулятори
- температура роботи до 150 ºС
- дана модель клейового пістолета поставляється в комплекті зі стрижнями Ø7×10мм в кількості 3 шт
- невелика вага
Пістолет термоклейовий автономний Ø8мм 8Вт/6В SIGMA (2721241) відмінно впорається зі всілякими завданнями пов'язаними з проектами в області DIY, handmade, підробками та ін. З легкістю впорається з віддаленою роботою як з деревом, папером, картоном, так і з пластиком і іншими матеріалами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2721241 |
| Діаметр клеєвого стержня, мм | Ø8.0 мм |
| Маса, кг | 0.240 |
| Потужність, Вт | 8 Вт |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | ✔ - 8.0 мм |
| Тип упаковки | Блістер |
- Ціна: 390 ₴






