
Компресор двоциліндровий безоливний 1.1 кВт 154 л/хв 8бар 30 л SIGMA (TR7042531)
4 595 ₴
- Немає в наявності
- Код: TR7042531
- +380 (50) 923-61-76
Компресор двоциліндровий безоливний 1.1 кВт 154 л/хв 8бар 30 л Sigma (TR7042531) призначений для нагнітання стисненого повітря з подальшим його подаванням під тиском у різні типи пневмоінструменту. Ця модель компресора працює без олії, тому не вимагає технічного обслуговування з контролю та доливання оливи. Вирізняється чистим повітрям, який не містить будь-яких домішок. Колеса забезпечують стійке положення на поверхні, а гумова подушечка знижує рівень вібрації.
Переваги:
- Зручно розміщений корок дає змогу легко та швидко злити конденсат із ресивера
- Встановлений універсальний швидкорознімний латунний конектор діаметром 1⁄4 ⁇
- Встановлено фільтр із редуктором
- Два манометри дають змогу контролювати тиск усередині ресивера та тиск на виході
- Високоміцний ресивер
- Встановлені зворотний і запобіжний клапани
- Регульований робочий тиск
- Низький рівень вібрації та шуму
- Простота транспортування
Купити компресор безоливний Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TR7042531 |
| Висота, мм | 600 |
| Довжина, мм | 620 мм |
| Максимальний дозволений тиск, бар | 8 |
| Максимальна кількість обертів, про/мін | 1450 |
| Маса брутто, кг | 21 кг |
| Потужність, Вт | 1100 Вт |
| Напруження, В | 220 |
| Об'єм ресівера, л | 30 л |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Знято з виробництва | Да |
| Тип упаковки | Картопляна коробка |
| Рівень шуму, дБ | 49 |
| Частота Гц | 50 |
| Ширина, мм | 250 мм |
- Ціна: 4 595 ₴







