
Круг відрізний для металу Ø300×3.0×32мм SIGMA (1940861)
135 ₴
- В наявності
- Код: 1940861
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1940861 |
| Діаметр диска, мм | 300 мм |
| Діаметр злітного отвору, мм | 32 |
| Максимальна кількість обертів, про/мін | 5010 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | he - 300, H - 3.0, he1 - 32.0 мм |
| Товщина диска, мм | 3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴


