Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1940941 |
| Діаметр диска, мм | 400 мм |
| Діаметр злітного отвору, мм | 32 |
| Максимальна кількість обертів, про/мін | 3820 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | he - 400, H - 3.5, he1 - 32.0 мм |
| Товщина диска, мм | 3.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 293 ₴



