Заклепки алюмінієві 4,0×10, 16 мм 500 шт Standard Sigma (2613531) призначені для скріплення матеріалів у тих випадках, коли неможливо провести зварювальні роботи або матеріал деформується під дією високих температур.
Переваги:
- Забезпечує міцне з'єднання матеріалів, як-от листовий метал, деревина, пластмаса, шкіра тощо;
- Після встановлення заклепки утворюється міцне з'єднання, стійке до ослаблення;
- Стійкість до вібраційних і ударних навантажень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2613531 |
| Діаметр заклепки, мм | he4.0 мм |
| Довжина заклепки, мм | 10.16 мм |
| Маса, кг | 0,775 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 10.16, he - 4.0, H - 4.0-6.0, he1 - 4.1 мм |
| Тип упаковки | Картопляна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 ₴


