Заклепки алюмінієві 4,8×12,7 мм 500 шт Standard Sigma (2613651) призначені для скріплення матеріалів у тих випадках, коли неможливо провести зварювальні роботи або матеріал деформується під дією високих температур.
Переваги:
- Забезпечує міцне з'єднання матеріалів, як-от листовий метал, деревина, пластмаса, шкіра тощо;
- Після встановлення заклепки утворюється міцне з'єднання, стійке до ослаблення;
- Стійкість до вібраційних і ударних навантажень.
Купити заклепки алюмінієві Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Украине. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2613651 |
| Діаметр заклепки, мм | he4.8 мм |
| Довжина заклепки, мм | 12,7 мм |
| Маса, кг | 1,270 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 12.7, he - 4.8, H - 5.0-7.0, he1 - 4.9 мм |
| Тип упаковки | Картопляна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴


