
Ножівка по дереву 400мм 3TPI GRAD (4401815)
197 ₴
- В наявності
- Код: 4401815
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножівка по дереву 400мм 3TPI GRAD (4401815) призначена для поздовжнього і поперечного розпилу заготовок середніх і дрібних розмірів деревини з м’яких і твердих порід, ДСП, фанери і ПВХ.
Характеристики:
- Сталь 65Mn
- Твердість сталі 56HRC
- Загартовані зуби з двогранним заточуванням
- Повнорозмірне полотно
- Отвір для можливості підвісного зберігання
- Ергономічна рукоятка виготовлена з високоміцного пластику, забезпечує надійний хват
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4401815 |
| Довжина, мм | 400 мм |
| Кількість зубців, шт | 3TPI |
| Марка стали | 65Mn |
| Маса брутто, кг | 0,333 кг |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Твердість | 51-56 HRC |
| Тип упаковки | картонний чохол |
| Товщина (ммм) | 0.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴


