
Штангенциркуль цифровий на сонячній батареї 150мм точність ±0.2мм GRAD (3923215)
539 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3923215
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Штангенциркуль цифровий на сонячній батареї 150мм точність ±0.2мм GRAD (3923215) - універсальний вимірювальний прилад для визначення лінійних розмірів деталей з установленою точністю. З його допомогою можна проводити вимірювання зовнішніх та внутрішніх розмірів деталей, а також глибини отворів за умови наявності висувної штанги. Цифровий дисплей спрощує роботу для новачків, тому що відпадає необхідність у вивченні і освоєнні навичок застосування механічного штангенциркуля.
Характеристики:
- Композит з вуглецевого волокна (карбон), який міцніший за сталь, але набагато легший
- Метрична і дюймова шкала
- Можливість вимірювати розміри акумуляторів, контактів, роз’ємів, не побоюючись замикання
- Проводити виміри, не пошкоджуючи електричну частину конструкцій
- Не залишає слідів на склі або інших матеріалах, які металевий інструмент може подряпати
- Наявність двох джерел живлення: від елемента живлення (CR2016) і сонячної панелі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3923215 |
| Довжина, мм | 150 мм |
| Маса брутто, кг | 0,110 кг |
| Особливості | Сонячна батарея |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Тип упаковки | слайдер |
| Точність виміру | 0,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 ₴





