
Круг відрізний для металу Ø125×1.6×22.2 мм GRAD (1941065)
21 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- Код: 1941065
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг відрізний для металу Ø125×1.6×22.2мм Grad (1941065) — призначений для різання виробів із металів та аналогічних матеріалів. Робочим інструментом під час роботи відрізного кола є кутова шліфувальна машина (УШМ, болгарка).
Характеристики
- Відповідність нормам безпеки та якості;
- Чудове співвідношення ціни, якості, стійкості, продуктивності та надійності;
- Рівномірне знос без вифарбовування;
- Мінімізація нагрівання робочої зони — підвищена зносостійкість;
- М'який різ;
- Брак задирок, припалювання, вібрації;
- Тип 41.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1941065 |
| Діаметр диска, мм | 125 мм |
| Діаметр злітного отвору, мм | 22.2 мм |
| Комплектація | 10 шт. у термоусадовій плівці |
| Максимальна кількість обертів, про/мін | 12250 |
| Маса брутто, кг | 0,043 кг |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Тип упаковки | термоусадкова плівка |
| Товщина диска, мм | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 ₴

