
Круг відрізний для металу Ø150×1.6×22.2 мм GRAD (1941115)
33 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: TR1941115
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Круг відрізний для металу Ø150×1.6×22.2мм Grad (1941115) — призначений для різання виробів із металів та аналогічних матеріалів. Робочим інструментом під час роботи відрізного кола є кутова шліфувальна машина (УШМ, болгарка).
Характеристики
- Відповідність нормам безпеки та якості;
- Чудове співвідношення ціни, якості, стійкості, продуктивності та надійності;
- Рівномірне знос без вифарбовування;
- Мінімізація нагрівання робочої зони — підвищена зносостійкість;
- М'який різ;
- Брак задирок, припалювання, вібрації;
- Тип 41.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1941115 |
| Діаметр диска, мм | 150 мм |
| Діаметр злітного отвору, мм | 22.2 мм |
| Комплектація | 10 шт. у термоусадовій плівці |
| Максимальна кількість обертів, про/мін | 10200 |
| Маса брутто, кг | 0,063 кг |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Тип упаковки | термоусадкова плівка |
| Товщина диска, мм | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 ₴

