
Змішувач SL Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на гайці TAU (SL-1B243C)
689 ₴
- В наявності
- Код: 9840110
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач SL Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на гайці TAU (SL-1B243C)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Змішувач для кухні ТАУ SL-1B243C має довгий поворотний вилив, тому стане чудовим помічником у митті великої кількості посуду та доповненням до глибоких мийок із неіржавкої сталі або керамограніту.
Важіль прямокутної вигнутої форми забезпечує плавне регулювання температури та потужності струменя завдяки вбудованому картриджу з кераміки.
Установлення здійснюється врізним способом на виріб. У комплекті постачаються 2 гнучкі підводи 1/2" × M10 × 350 мм і кріпильна гайка.
Переваги:
- аерація потоку струменя повітрям;
- зручна експлуатація;
- захист від іржавіння та потемніння;
- доступна вартість.
Догляд за хромонікелевим покриттям: витирати вологою неабразивною губкою або м'якою ганчіркою.
Гарантия на змішувач для кухні SL-1B243C — 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТАУ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SL-1B243C |
| Излив | Прямой 250 мм, поворотний 360 градусів |
| Картрідж | Керамічний he40 мм |
| Комплектація | Гібкий підвод 1/2(quot;) × M10 × 350 мм - 2 шт. |
| Маса нетто, кг | 0.720 |
| Матеріал суміші | Сплав на основе меди, алюминия и цинка |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромоніке |
| Тип кріплення | Гайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴

