
Змішувач SM Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на гайці TAU (SM-1B244C)
710 ₴
- В наявності
- Код: 9843110
- +380 (50) 923-61-76
Змішувач SM Ø40 для кухні гусак прямий 250 мм на гайці TAU (SM-1B244C)
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Змішувач для кухні TAU SM-1B244C виготовлений із якісних матеріалів із хромонікелевим покриттям, що надає дзеркального блиску та захисту від корозії. Для збереження товарного вигляду упродовж довгих років кран досить протирати м'якою губкою або тканиною.
Конструктивно вилив прямий, поворотний (довжина 250 мм), важіль із наскрізним отвором. Плавне регулювання напору та температури струменя виконує керамічний картридж.
Такий змішувач підійде для мийок з однією або двома чашами як на домашній кухні, так і в невеликих закладах громадського харчування.
Переваги:
- елементарне керування;
- привабливий дизайн;
- простий і швидкий монтаж.
Змішувач для кухні SM-1B244C встановлюється на виріб врізним способом, у комплекті передбачена кріпильна гайка та гнучкі підводи.
Гарантія надається з моменту купівлі та становить 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТАУ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SM-1B244C |
| Излив | Прямой 250 мм, поворотний 360 градусів |
| Картрідж | Керамічний he40 мм |
| Комплектація | Гібкий підвод 1/2>quot;× M10 × 350 мм - 2 шт. |
| Маса нетто, кг | 0.720 |
| Матеріал суміші | Сплав на основе меди, алюминия и цинка |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромоніке |
| Тип кріплення | Гайка |
- Ціна: 710 ₴

