
Змішувач TN Ø35 для кухні гусак прямий 250 мм на шпильці TAU (TN-2B242C)
487 ₴
- В наявності
- Код: 9846110
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач TN Ø35 для кухні гусак прямий 250 мм на шпильці TAU (TN-2B242C)
Продаж раз 2 шт.
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.5 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 10 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
TN-2B242C — це недорогий одноважільний змішувач для кухні з поворотним прямим гусаком (довжина 25 см) і важелем для регулювання напору та температури струменя.
Такий кран підійде для круглих, квадратних, прямокутних мийок великих габаритів з 1 і 2 чашами.
Переваги:
- зносостійкий керамічний картридж (діаметр 35 мм);
- сітчастий розсікач, стабілізувальний потік;
- хромонікелеве покриття із захистом від потемніння й іржавіння (у разі правильного догляду);
- просте встановлення навіть своїми руками.
Для під'єднання до водопроводу змішувач для кухні TN-2B242C укомплектований двома гнучкими шлангами. Кран монтують на горизонтальну площину та притискають шпилькою.
Гарантія — 1 рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТАУ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TN-2B242C |
| Излив | Прямой 250 мм, поворотний 360 градусів |
| Картрідж | Керамічний he35 мм |
| Комплектація | Гібкий підвод 1/2(quot;) × M10 × 350 мм - 2 шт. |
| Маса нетто, кг | 0.490 |
| Матеріал суміші | Сплав на основе меди, алюминия и цинка |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромоніке |
| Продати раз, шт | 2 |
| Тип кріплення | Шпилька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 487 ₴

