
Кран-водонагрівач проточний LZ 3.0 кВт 0.4-5бар для ванни гусак вухо на гайці AQUATICA (LZ-6C111W)
1 734 ₴
- В наявності
- Код: 9795203
- +380 (50) 923-61-76
Кран-водонагрівач проточний LZ 3.0 кВт 0,4-5бар для ванни гусак вухо на гайці AQUATICA (LZ-6C111W)
- Клас захисту: IPX4
- Мінімальний тиск у системі водопостачання: 0.4 бара
- Максимальний тиск у системі водопостачання: 5 барів
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Кран-водонагрівач проточний електричний LZ-6C111W — це унікальний пристрій з автономним підігрівом води для душу у квартирі, заміському будинку або салоні краси. Під'єднується проточний водонагрівач Акватика до побутової електромережі з напругою 220 вольтів.
Цей проточник складається з термостійкого білого корпусу з нагрівальними елементами, душового шланга з дворежимною лійкою, поворотного J-подібного виливу з аератором, а також важільного регулятора напору та температури нагрівання струменя.
Переваги:
- сучасний дизайн;
- цілодобовий доступ до гарячої води;
- зручне керування;
- компактність;
- захист від потрапляння вологи всередину пристрою.
Гарантия на проточний водонагрівач діє впродовж 12 місяців із моменту купівлі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LZ-6C111W |
| Довжина кабеля, мм | 1200 мм |
| Излив | J-подібний, поворотний 360 градусів |
| Комплектація | Шланг для душі (нержавіюча сталь, 1500 мм), лейкема для душу (АВS, 2-режима), кронштейн (ABS) |
| Маса нетто, кг | 1.320 |
| Матеріал суміші | Термостійий ABS-пластик |
| Підігрівний елемент | ТЕН |
| Напруження, В | 220 В |
| Номінальна потужність, кВт | 3 кВт |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Потік гарячої води | 2-2.5 л/мін |
| Температура гарячої води | 30–60° С |
| Тип монтажу | На черепашку/ Мумку |
| Ток | 13.6 А |
| Частота Гц | 50 Гц (60 Гц) |
- Ціна: 1 734 ₴


