
Станція 0.5 кВт Hmax 41м Qmax 60 л/хв (самовсмоктувальний насос) 24 л LEO (776221)
6 510 ₴
- Немає в наявності
- Код: TR776221
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Станція водопостачання 0.5 кВт Hmax 41м Qmax 60 л/хв (самовсас. насос) 24 л LEO (776221)
Станція водопостачання обладнана гідроакумулятором об'ємом 24 літри та автоматикою, що керує. Станція призначена для перекачування чистої води та може застосовуватися: для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підіймання води в трубопроводах високого та низького тиску, для зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників.
Встановлення обладнання має проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу та вологи.
Конструкція:
- Корпус насосної частини: чавун;
- Кожух двигуна: алюміній;
- Вал двигуна: неіржавка сталь;
- Робоче колесо: технополімер;
- Ежектор: технополімер;
- Відбивач: неіржавка сталь;
- Механічне ущільнення: кераміка/графіт;
- Гідроакумулятор: сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 776221 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Висота упаковки, мм | 540 |
| Висота, мм | 525 |
| Діаметр, що всмоктує патрубку DN1, " (дюйм) | 1 |
| Діаметр напірного патрубку DN2, " (дюйм) | 1 |
| Довжина кабеля, м | 1 |
| Довжина упаковки, мм | 537 |
| Довжина, мм | 490 мм |
| Клас захисту | IPX4 |
| Клас ізоляції | F |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Максимальна висота всмоктування, м | 9 |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Максимальна температура перекачованої рідини, °C | 40 |
| Маса, кг | 15.9 |
| Матеріал корпусу | Чугун з антикорозійною обробкою |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Потужність, Вт | 500 Вт |
| Напор max, м | 41 |
| Напруження, В | 220 |
| Обмотування статора двигуна | Мідь |
| Об'єм бака, л | 24 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачуємо рідину | Тільки для чистої води без абразивих домішок (пісок, глини, виведення і..д). |
| Швидкодія max, л/мін | 60 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Знято з виробництва | Да |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритий тип, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Частота Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 330 |
| Ширина, мм | 314 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 510 ₴
