
Ящик з трансформатором ЯТП-0,25 220/24
2 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЯТП 220/24
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик з трансформатором ЯТП-0,25 220/24
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Заземлення | Так |
| Маса | 6 кг |
| Потужність | 250 Вт |
| Наявність корпусу | Так |
| Напруга вторинної обмотки | 24 В |
| Напруга первинної обмотки | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип трансформатора | Понижуючий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴
