Контактор реверсивний без теплового реле, без оболонки, із ступенем захисту IP00, з котушкою керування на номінальну напругу 220В змінного струму. Комутаційна зносостійкість (млн. циклів): 1,0.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Етал |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна напруга котушки | 220 В |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Номінальний струм | 25 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 0 |
| Теплове реле | Ні |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 89 мм |
| Довжина | 77 мм |
| Ширина | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴


