
Розетка кбельна 32А 2Р+РЕ 220В IP44 (223)
108 ₴
- Готово до відправки
- Код: TNSy5500419
- +380 (50) 923-61-76
Розетка штепсельна силова 223 переносна 2Р+PЕ 32А 220В IP44 товарного знаку Techno Systems промислового призначення – використовується для експлуатації в однофазних мережах змінного струму напругою до 415 В.
Область застосування з’єднувачів: для експлуатації всередині приміщень та на відкритому повітрі з мобільним та стаціонарним електрообладнанням однофазного та трифазного виконання із заземлюючим контактом, а також виконання з нейтраллю (залежно від типовиконання з’єднувача).
З’єднувачі розраховані на такі умови експлуатації:
– діапазон робочих температур від -25°C до +40°C;
– відносна вологість повітря не більше 98%
Виріб відповідає стандартам: ДСТУ EN 60309-1
- Корпус і ізолюючі деталі, а також несучі струмопровідні частини силового роз’єму виконані з матеріалів, що самозагасають.
- Кришка добре закріплена, забезпечує захист від попадання пилу та вологи всередину роз’єму.
- Пружини захищені від корозії
- Гвинти, що застосовуються для механічних та електротехнічних з’єднань, захищені від самовідгвинчування.
- Наявність спеціального сальника для кабелю різного перерізу.
Технічні характеристики:
| Найменування параметру | Значення |
| Тип монтажу | переносний |
| Кількість контактів | 2Р+РЕ |
| Номінальний струм, А | 32 |
| Номінальна частота мережі, Гц | 50 |
| Діапазон номінальної робочої напруги, В~ | 380-415 |
| Номінальна напруга по ізоляції, В | 500 |
| Максимальний переріз провідників, що підключаються, мм² | 2,5-6,0 |
| Положення заземлювального контакту | 6 г. |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Фіксуючий пристрій | кришка |
| Наявність блокування | без блокування |
| Температура експлуатації, °С | від -25°C до +40°C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Форма корпусу | Циліндрична |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Спосіб установки | Переносной |
| Розетка переносна | Так |
| Номінальна сила струму | 32 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Введення дроти | Прямий |
| Форма контактів | Круглі |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Тип кріплення жил дроту | Гвинтовий |
| Нейтраль | Ні |
| Захисна кришка | Так |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 85 |
| Діаметр | 65 мм |
- Ціна: 108 ₴





