
Ящик з перекидним рубильником і запобіжниками ЯПРП-400 IP54
8 980 ₴
- Готово до відправки
- Код: TNSy5503486
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик з перекидним рубильником і запобіжниками ЯПРП-400 IP54
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальний струм | 400 А |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Ящик |
| Тип управління | Ручне |
| Тип щита | Ввідно-розподільчий |
| Додаткові характеристики | |
| Введення кабелю | Через кабельний ввід |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ущільнювача | Пориста гума |
| Відкриття дверей | Правосторонній |
| Передні двері | Суцільнометалева, З замком, Одностулкові |
| Розташування приводу | Праворуч |
| Рубильник | Так |
| Тип рубильника | Перекидний |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Захист | |
| Замок | Врізний |
| Наявність запобіжника | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 980 ₴

