
Секатор прямий для квітів YATO YT-8791 різ до 20 мм
441 ₴
- В наявності
- Код: YT-8791
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор прямий для квітів YATO YT-8791 це різальний садовий інструмент, що має спеціальне призначення - обрізання зав'язей на рослинах або підрізування квітів.
Особливості прямого секатора YATO YT-8791
- Пряма подовжена форма леза дозволяє легко взаємодіяти з рослиною, не пошкоджуючи її інші частини.
- Леза виготовлені з нержавіючої сталі, марки 8Cr13 та гостро заточені. Завдяки твердості матеріалу на рівні 54 HRC (шкала Рокуелла), гострота лез зберігається тривалий час.
- Ергономічні ручки виготовлені з алюмінію, що також забезпечує довговічність та зручність використання інструменту.
- Секатор має скобоподібний механізм, що повертає ручки у вихідне положення. Такий спосіб має більшу надійність, ніж рішення з використанням пружини.
- Секатор прямий для квітів YATO YT-8791 має можливість блокування ручок у закритому положенні за допомогою замка на кінці рякоятки.
Технічні характеристики прямого секатора YATO YT-8791
- Тип: для зав'язок
- Форма леза: пряма, подовжена
- Довжина леза: 55 мм
- Загальна довжина секатора: 200 мм
- Матеріал лез: нержавіюча сталь 8Cr13
- Твердість металу: 54 HRC
- Максимальний діаметр гілок: до 20 мм
- Матеріал рукояток: алюміній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Довжина леза | 55 мм |
| Максимальний діаметр реза | 19 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 54 HRC |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Пряма |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 441 ₴
