
Бокс монтажний пластиковий з металевою основою TNSy ABS 500х350х190 IP65
1 544 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5504599
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бокс монтажний пластиковий з металевою основою TNSy ABS 500х350х190 IP65
Корпуси виконані з удароміцного ABS пластику та призначені для забезпечення надійного захисту обладнання в системах розподілу електроенергії та автоматизації технологічних процесів, а також для розміщення та захисту різних електротехнічних, електронних компонентів від впливу навколишнього середовища.
Характеристики:
- Пиловологозахищеність: максимальний ступінь захисту від пилу та захист від струй води в усіх напрямках IP66.
- Удароміцність: корпуси мають найвищий ступінь захисту IK10 (енергія удару 20 Дж або падіння 5 кг гирі з висоти 40 см).
- Стійкість до корозії: корпуси не іржавіють і не потребують фарбування.
- Широкий діапазон робочих температур: температура експлуатації -45°C до +80°C.
- Відсутність необхідності заземлення корпусу: завдяки діелектричним властивостям матеріалу корпусу не вимагають заземлення.
- Стійкість до ультрафіолетових променів: властивості матеріалу роблять корпуси стійкими до УФ-променів з можливістю встановлення на відкритому повітрі.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням опор | 500 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Розмір монтажної панелі | 288х450мм |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість відсіків | 1 |
| Відкривання передніх дверей | Лівосторонній |
| Передні двері | Одностулкові, З замком, Перфорована |
| Додаткові характеристики | |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
| Колір шафи | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 544 ₴



