
Світильник LED-панель 36Вт 600х600 PRISMATIC 5000K 220V 3500L GOLDEN
389 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5000691
- +380 (50) 923-61-76
Світильник LED-PRISMATIC-595-19-5000K-36W-220V-3500L GOLDEN призначени для освітлення запилених і вологих виробничих приміщень, сільськогосподарських будівель, гаражів, складів, можливе застосування світильників для освітлення адміністративних і громадських приміщень.
Світильник вiдповiдає вимогам Технiчного регламенту з електромагнiтної сумiсностi обладнання, Технiчному регламенту безпеки низьковольтного електричного обладнання (Декларацiя про вiдповiднiсть виробника) ДСТУ EN 60598-1:2017, ДСТУ EN 60598-2-5:2018; ДСТУ EN 55015:2017; ДСТУ EN 61547:2016; ДСТУ EN 61000-3-2:2016; ДСТУ EN 61000-3-3:2017.
Ступiнь захисту вiд впливу зовнiшньго середовища IP20.
Світильник монтується на стелі.
Комплект поставки:
Світильник
Картонна коробка (6 шт./уп.)
Паспорт
Склад виробу:
Світильник складається iз металевого корусу, опалового розсіювача, драйвера та свiтлодiодної стрічки. Не містить шкідливих речовин.
| Найменування параметру | Значення |
| Потужність, Вт | 36 |
| Температура світла, К | 5000 (чистий білий) |
| Світловий потік, Лм | 3000 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольоропередачі CRI, Ra | ≥80 |
| Тип світлодіоду | SMD 2835 |
| Частота, Гц | 50 |
| Вхідна напруга, V/AC | 180-240 |
| Вихідна напруга, V/DC | 125-130 |
| Вихідний струм, А | 0,280 |
| Матеріал | Металевий корпус та пластиковій розсіювач |
| Температура експлуатації | -30…+40˚С |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Габаритні розміри, мм | 595x595x16 |
| Упаковка, шт. | 1/6 |
| Срок служби, годин | 30000 |
| Гарантійний термін, років | 2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Форма | Квадратна |
| Колір світіння | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3500 лм |
- Ціна: 389 ₴



