
Прожектор LED 30W ULTRA Slim 220 V 2500 Lm 6500 K IP65 з датчиком руху
467 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5000515
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Потужність: |
30 Вт |
|---|---|
| Напруга живлення: |
220 В |
| Колір світіння: |
м'яке холодне світло (6500 К) |
| Світловий потік: |
2500 Лм |
| Індекс передавання кольору: |
CRI>80 |
| Кут розсіювання: |
120 ° |
| Діапазон робочих температур, C°: |
-40 +40 |
| Розмір (ширина ⁇ висота ⁇ товщина): |
152*124*32 мм (без ДД) |
| Термін служби: |
30000 год |
| Гарантія: |
1 рік |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Потужність | 30 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 1 рік |
| Діапазон робочих температур, C°: | -40 +40 |
| Індекс передавання кольору: | CRI>80 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Розмір (ширина ⁇ висота ⁇ товщина): | 152*124*32 мм (без ДД) |
| Світловий потік | 2500 Лм |
| Термін експлуатації | 30000 год |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір світіння | м'яке холодне світло (6500 К) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 467 ₴


