
Прожектор LED 20W ECO Slim 220 V 1700 Lm 6500 K IP65
141 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5000236
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Потужність: |
20 Вт |
|---|---|
| Напруга живлення: |
220 В |
| Колір світіння: |
м'яке холодне світло (6500 К) |
| Світловий потік: |
1700 Лм |
| Індекс передавання кольору: |
CRI>80 |
| Кут розсіювання: |
120 ° |
| Діапазон робочих температур, C°: |
-40 +40 |
| Розмір (ширина ⁇ висота ⁇ товщина): |
110*90*30 мм |
| Термін служби: |
30000 год |
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Потужність | 20 Вт |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Колір світіння | Холодний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон робочих температур, C°: | -40 +40 |
| Індекс передавання кольору: | CRI>80 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Розмір (ширина ⁇ висота ⁇ товщина): | 110*90*30 мм |
| Світловий потік | 1700 Лм |
| Термін експлуатації | 30000 год |
| Кут розсіювання | 120 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴



