
Прожектор LED 10W ECO Slim 220V 850Lm 6500K IP65 TNSy
110 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5000235
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність:
10 Вт
Напруга живлення:
220 В
Колір світіння:
м'яке холодне світло (6500К)
Світловий потік:
850 Лм
Індекс кольору:
CRI>80
Кут розсіювання:
120°
Діапазон робочих температур, C°:
-40 +40
Розмір (ширина|висота|товщина):
90*70*30 мм
Термін служби:
30000 год
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Потужність | 10 Вт |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Колір світіння | Холодний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон робочих температур, C°: | -40 +40 |
| Індекс передавання кольору: | CRI>80 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Розмір (ширина ⁇ висота ⁇ товщина): | 90*70*30 мм |
| Світловий потік | 850 Лм |
| Термін експлуатації | 30000 год |
| Кут розсіювання | 120 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴



