Наконечник DTL мідно-алюмінієвий — призначений для віконцювання багатожильних мідних дротів для виключення гальванічного ефекту,
що виникає у разі прямого з'єднання міді та алюмінію. Метод фіксації наконечника на дроті — через опресування. Матеріал мідь і алюміній.
Габаритні розміри:

що виникає у разі прямого з'єднання міді та алюмінію. Метод фіксації наконечника на дроті — через опресування. Матеріал мідь і алюміній.
Габаритні розміри:

|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кабельні технології |
| Матеріал виробу | Мідь-алюміній |
| Тип елемента кріплення кабелю | Еаконечник до кабелю |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, Лет: | 5 |
| Діаметр монтажного отвору: | 14.5 мм |
| Діаметр отвору для жили: | 15 мм |
| Довжина гільзи або муфти: | 53 мм |
| Номінальна напруга | 10000 В |
| Температура експлуатації: | от – 40 до + 80 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 ₴

