
Наконечник мідно-алюмінієвий DTL 185/16
133 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5501088
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наконечник DTL мідно-алюмінієвий — призначений для віконцювання багатожильних мідних дротів для виключення гальванічного ефекту,
що виникає у разі прямого з'єднання міді та алюмінію. Метод фіксації наконечника на дроті — через опресування. Матеріал мідь і алюміній.
Габаритні розміри:

що виникає у разі прямого з'єднання міді та алюмінію. Метод фіксації наконечника на дроті — через опресування. Матеріал мідь і алюміній.
Габаритні розміри:

|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кабельні технології |
| Матеріал виробу | Мідь-алюміній |
| Тип елемента кріплення кабелю | Еаконечник до кабелю |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, Лет: | 5 |
| Діаметр монтажного отвору: | 17.0 мм |
| Діаметр отвору для жили: | 18.5 мм |
| Довжина гільзи або муфти: | 58 мм |
| Номінальна напруга | 10000 В |
| Температура експлуатації: | от – 40 до + 80 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 ₴
