
Контактор КММо10914 в оболонці пласт. 9А РТ-7-10А 400В/АС3 IP54
883 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5504474
- +380 (50) 923-61-76
Контактори (пускачі) магнітні КММо є комплектним пристроєм, що складається з малогабаритного контактора КММо, теплового реле РТ, оболонки із сальниками та кнопок управління. Контактори (пускачі) призначені для дистанційного пуску безпосереднім підключенням до мережі та зупинки трифазних асинхронних електродвигунів із короткозамкненим ротором на напругу змінного струму до 400 В, а також для захисту електродвигунів від перевантажень неприпустимої тривалості та надструмів, що виникають при обриві однієї з фаз. Для контакторів КММо 0910 – КММо 3210 використовується пластиковий корпус для контакторів КММо 4011 – КММо 9511 – металева оболонка. Ступінь захисту оболонок контакторів (пускачів) IР65.
Технічні характеристики

Габаритні розміри

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Теплове реле | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Наявність корпусу | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Номінальна напруга котушки | 400 В |
| Номінальний струм | 9 А |
| Кнопка "Стоп" | Так |
| Кнопка "Пуск" | Так |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 88 мм |
- Ціна: 883 ₴

