
Контактор КММо11821 в оболонці пласт. 18А РТ-12-18А 230В/АС3 IP54
919 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TNSy5504479
- +380 (50) 923-61-76
Контактори (пускачі) магнітні КММо є комплектним пристроєм, що складається з малогабаритного контактора КММо, теплового реле РТ, оболонки із сальниками та кнопок управління. Контактори (пускачі) призначені для дистанційного пуску безпосереднім підключенням до мережі та зупинки трифазних асинхронних електродвигунів із короткозамкненим ротором на напругу змінного струму до 400 В, а також для захисту електродвигунів від перевантажень неприпустимої тривалості та надструмів, що виникають при обриві однієї з фаз. Для контакторів КММо 0910 – КММо 3210 використовується пластиковий корпус для контакторів КММо 4011 – КММо 9511 – металева оболонка. Ступінь захисту оболонок контакторів (пускачів) IР65.
Технічні характеристики

Габаритні розміри

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Кнопка "Пуск" | Так |
| Кнопка "Стоп" | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність корпусу | Так |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Номінальний струм | 18 А |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Теплове реле | Так |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 88 мм |
- Ціна: 919 ₴

