
Роздільна коробка 200х155х80 IP55
142 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5000757
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Роздільна коробка 200х155х80 IP55
Колір білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Клемна колодка | Ні |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 ₴



