
Автоматичний вимикач ВА88-125 50А
1 465,10 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5505223
- +380 (50) 923-61-76
1. Призначення:
Вимикачі автоматичні серії ВА88 торгової марки Techno Systems - призначені для проведення струму
в нормальному режимі та відключення надструмів при коротких замиканнях та перевантаженнях,
а також для нечастих (до 30 разів на добу) оперативних включень та відключень електричних кіл
у трифазних електричних мережах змінного струму напругою до 400 В частотою 50 Гц.
- Виріб відповідає Технічним регламентам безпеки низьковольтного електричного обладнання
та електромагнітної сумісності обладнання в частині ДСТУ EN 60947-2:2015, ДСТУ EN 60898-1:2014.
- Вимикачі мають кліматичне виконання УХЛ3. Діапазон робочих температур становить
від -40 до +60 °С. Навколишнє середовище не вибухонебезпечне, яке не містить агресивних
газів і парів у концентраціях, що руйнують метали та ізоляцію, не насичена струмопровідним пилом
та водяними парами. При ідсутність безпосереднього впливу ультрафіолетового випромінювання.
- Ступінь захисту: корпуса вимикача – IP30, з боку контактних затискачів – IP 00.
2. Технічні дані та характеристики:
Автоматичні вимикачі серії ВА88 випускаються з комбінованими розчіплювачами (тепловий
та електромагнітний). Температура налаштування розчіплювача +40 °С.
- Технічні параметри вимикачів в залежності від типу виконання наведені у таблиці 1.
- Електромагнітний розчіплювач струмів короткого замикання повинен викликати розмикання вимикача
з похибкою ±20 від значення струму спрацьовування струмової уставки відповідно до таблиці 1.
- Тепловий розчіплювач спрацьовує із зворотно-залежною витримкою часу і повинен викликати
розмикання вимикача з похибкою ±10 від значення струму спрацьовування уставки теплового
розчіплювача lr відповідно до таблиці 2.

Розчіплювачі регулюють та калібрують на заводі-виробника та доступ до них при експлуатації
заборонено.
- Час-струмові характеристики наведені на рисунках 1, 2 та 3.
На рисунках 1, 2 та 3 область 1 - час-струмова характеристика спрацьовування теплового
розчіплювача з холодного стану; область 2 - час-струмова характеристика спрацьовування
теплового розчіплювача з нагрітого стану; область 3 - зона спрацьовування електромагнітного
розчіплювача.









4. Установка та експлуатація:
Вимикачі встановлюються на металевій панелі товщиною не менше 1,5 мм або на ізоляційній панелі
товщиною не менше 6 мм і закріплюються гвинтами, що входять до комплекту постачання.
- Підключення відповідних гнучких провідників або шин здійснюється за допомогою
наконечників та кріплення, що входять до комплекту постачання.
- Нормальне робоче положення вимикачів у просторі на вертикальній площині виводами 1, 3, 5 вгору,
допускається установка на вертикальній площині з поворотом виводів 1, 3, 5 вліво або вправо на 90°.
- Вимикачі допускають підведення напруги джерела живлення як з боку виводів 1, 3, 5, так і з боку
виводів 2, 4, 6.
- Вимикачі є ремонтопридатними виробами. Необхідно періодично (не рідше одного разу на рік)
проводити огляд та чищення контактів вимикача, а також перевіряти затягування гвинтів приєднання.
При виході вимикачів з ладу або виявленні несправності звертатися до продавця або до організації.
- Після закінчення терміну служби вимикачі підлягають утилізації.
- Для вимикачів типу ВА88-125 та ВА88-160 передбачена можливість встановлення на монтажну рейку
шириною 35 мм (DIN-рійку) за допомогою спеціальної скоби, що купується окремо. Габаритні
та установчі розміри скоби представлені на рисунку 8 (стор. 6).
- Перевірку електромагнітних розчіплювачів автоматичних вимикачів з номінальним струмом
до 50 А включно необхідно проводити, подаючи випробувальний струм у будь-які два полюси,
з'єднані послідовно, з використанням усіх можливих комбінацій полюсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Вага | 1 кг |
| Комутаційна зносостійкість | 2500 циклів |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Механічна зносостійкість | 8500 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Термін служби | 15 років |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | Гвинтовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 92 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 50 А |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 1 465,10 ₴





