
Датчик руху ДР 02 чорний 1200Вт 180град. 12м. IP44
246 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5502874
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик руху ДР 02 білий 1200Вт 180град. 12м. IP44 – призначений для експлуатації в однофазних електричних мережах змінного струму напругою 230 В частотою 50 Гц.
Датчик призначений для автоматичного включення навантаження при появі об’єктів, що рухаються в зоні його виявлення та вимкнення навантаження з можливістю налаштування часу відключення, рівня освітленості та чутливості.
Основна сфера застосування датчика: управління освітленням, електроприладами, пристроями сигналізації.
Відповідає стандартам: ДСТУ EN 60669-1, ДСТУ EN 60669-2-1, ДСТУ EN IEC 55015.
| Найменування параметру | Значення |
| Номінальна напруга, В | 230 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Споживана потужність датчика у включеному стані, Вт | <0.9 |
| Максимальна потужність навантаження, що комутується, ВА | Лампа розжарюв. Вт. – 1200; Лампа енергозбер. Вт. – 300 |
| Номінальний струм, А | 0, 002 |
| Вбудовані регулятори- Витримка часу роботи | (min,c -10 ± 3) (макс, хвил. – 7 ± 2) |
| Вбудовані регулятори- Порог спрацьовування в залежності від рівня освітленості, лк | 10 ÷ 2000 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Максимальна дальність виявлення об’єктів, м | 12 |
| Діапазон спрацьовування, градусів | 180° |
| Перетин провідників, що підключаються, мм² | 0,75 ÷ 1,5 |
| Діапазон робочих температур, С° | від -20 до +40 |
| Тип кліматичного виконання | У3 |
| Висота установки, м | 1,8 ÷ 2,5 |
| Спосіб встановлення | на стіну |
| Колір корпусу | чорний |
| Термін служби, годин | 30 000 |
| Гарантійний термін, років | 1 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Напруга в мережі: | 220-240В |
| Ступінь захисту | IP 44 |
| Діапазон робочих температур, C°: | від -20 °C до +40 °C |
| Гарантія: | 1 рік |
| Термін експлуатації | 7 років |
| Висота встановлення | 1,8-2,5м |
| Дальність виявлення: | до 12 метрів |
| Затримка часу: | від 10 секунд до 7 хвилин |
| Номінальне навантаження | до 1200 Вт |
| Кут виявлення: | 180° |
| Потужність споживання: | 0.5W |
| Розміри: | 137,6х66м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246 ₴



