
Автоматичний вимикач АЕ2046М-40Р 0.8А
250 ₴
- В наявності
- Код: АЕ2046М-40Р 0.8А
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматичний вимикач АЕ2046М-40Р 0,8А
АЕ20 Х1Х2Х3Х4 – Х5Х6Х7

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | Гвинтовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальний струм | 0.8 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
