
Автоматичний вимикач ВА51Г25 1А 14Ін (для захисту двигунів)
200 ₴
- В наявності
- Код: ВА51Г25 1А
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматичний вимикач ВА 51-25, ВА51Г25 призначений для захисту електричних ланцюгів від струмів перевантаження та струмів короткого замикання та для комутації електричних ланцюгів у нормальному режимі напругою до 380В змінного струму частоти 50, 60 Гц, а також для оперативних включень частотою до 30 включень за годину.
| Номинальный ток выключателей | 0,3A-25A |
| Категория применения | A |
| Число полюсов | 3 |
| Ток отсечки | 7In;10In |
| Общее количество циклов включений-отключений | 50000 |
| Группа условий эксплуатации по ГОСТ 17516.1 | M4;M6 |
| Степень защиты оболочки/зажимов | IP30/IP00 IP30/IP20 |
| Серия, тип, марка | Защита от корот- кого замыкания |
Защита от К.З. и перегрузок | Регулировка расцепителей | Управл. во втор. цепях |
| ВА 51-25-3200 | X | – | – | – |
| ВА 51-25-3400 | – | X | X | – |
| Типоисполнение выключателей | Номинальный ток расцепителей, A |
Габаритные размеры, мм |
Масса, кг | Примечание |
| ВА 51-25-340010Р00УХЛЗ | 0,3-25 | 100х52,5х88,5 (IP00) |
0,38 | 3-х полюсные с электромагнитными и тепловыми расцепителями, отсечка 7Iн; 10Iн |
| ВА51-Г25-340010P00УХЛ3 | для защиты двигателей 0,3-25 |
100х52,5х88,5 (IP00) |
0,38 | 3-х полюсные с электромагнитными и тепловыми расцепителями, отсечка 14Iн |
| ВА 51-25-320010000УХЛ3 | 0,3-25 | 100х52,5х88,5 | 0,38 | 3-х полюсные с электромагнитными расцепителями, отсечка 7Iн; 10Iн |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | Гвинтовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88.5 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 52.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 1 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴
