
Автоматичний вимикач АЕ2046-20 Р 16А (з регулюванням)
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: АЕ2046-20Р 16А
- +380 (50) 923-61-76
Автоматичний вимикач АЕ2046-20 Р 16А
Позначення
АЕ20 Х1Х2Х3Х4 - Х5Х6Х7 - Х8 ... А - Х9 ... Ін - 400АС - НРХ10 - У3
Розшифровка
АЕ20
Позначення серії
Х1
Цифровий код найбільшого номінального струму в струмовому ряду
модифікації вимикачів:
4 – 63 А
5 – 100 А
6 - 160 А
Х2
Цифровий код розчіплювача максимального струму:
3 – для захисту від струмів короткого замикання (електромагнітний)
6 – для захисту від струмів перевантаження та струмів короткого замикання (тепловий + електромагнітний)
0 – узагальнене позначення
Х3Х4
Позначення модернізації:
відсутня – базове виконання з габаритами 207х75х90 до 63 А
М – модифікація модернізованого вимикача з габаритами 145х75х90 до 63А та вимикача з габаритами 207х75х90 на струми 80 А та 100 А
М1 – модифікація модернізованих вимикачів з габаритами 207х75х90 на струми 125 А та 160 А
Х5
Код наявності допоміжних контактів:
1 – без допоміжних контактів
2 – один замикаючий контакт (1З)
3 – один контакт, що розмикає (1Р)
4 – один замикаючий і один контакт, що розмикає (1З+1Р)
Х6
Наявність незалежного розчеплювача:
0 – без незалежного розчіплювача
2 – з незалежним розчіплювачем
Х7
Наявність регулювання теплового розчіплювача:
0 – без регулювання
Р – з регулюванням
Х8…А
Номінальний струм розчеплювачів
Х9…Ін
Уставка розчіплювачів струму
400АС
Напруга вимикача та рід струму головного ланцюга
НРХ10...
Напруга, рід струму незалежного розчіплювача (за його наявності)
Х11
Кліматичне виконання та категорія розміщення:
У3 – вимикачі без додаткової оболонки
Х12
Позначення виконання за видом приймання (умови постачання):
ВТК - відділ технічного контролю - не вказується
АЕС – для атомних електростанцій
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | Гвинтовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальний струм | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 450 ₴
