
Корпус КП101 PRO IP65 для кнопок 1 місце
228 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TNSy5505367
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус КП101 PRO IP65 для кнопок 1 місце — призначений для монтажу світлосигнальних індикаторів, кнопок керування та перемикачів.
Переваги:
Корпус постів виготовлений із ABS-пластмаси, яка не підтримує горіння.
У місці введення кабелю є отвір під кабельне введення (постачається окремо).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Діаметр отвору, мм: | 22 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228 ₴

