
Колодка комбінована каучукова 2х220В 16А + 380В 25А BYES
405 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BY10-216
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка установча комбінована 380В 25А і 2х220В 16А каучукова, латунь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Введення дроти | Прямий |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимальна робоча напруга | 380 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 25 А |
| Форма контактів | Круглі |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип кріплення жил дроту | Гвинтовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Каучук |
| Спосіб установки | Інсталяційний |
| Тип силового роз'єму | Колодка комбінована 220В+380В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴

