
Секатор площинний Vitals Master
348 ₴
- Готово до відправки
- Код: PS-200-01HD
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор Vitals Master PS-200-01HD – садовий площинний секатор напівпрофесійного класу. Призначений для ефективного обрізання свіжої лози та гілок завтовшки до 20 мм. Також з його допомогою можна підрізати коріння під час пересадки рослин. Відмінно підходить для зрізання квітів, оскільки практично не ушкоджує стебла. Відмінний інструмент для догляду за чагарниками та живоплотом у прибудинковому, дачному, комунальному та невеликому фермерському господарстві.
- Надійна контсрукція Heavy-Duty для інтенсивного та професійного використання
- Хромоване лезо 60 мм зі сталі SK5
- Алюмінієві рукоятки із ПВХ покриттям
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vitals |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Довжина леза | 60 мм |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348 ₴



