
Секатор прямий Vitals (лезо 95мм)
118 ₴
- Готово до відправки
- Код: PS-240-01
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Vitals PS-240-01 – секатор для робіт у саду та на городі. Ідеально підійде для обрізання виноградної лози.
Прямі вузькі леза виготовлені з нержавіючої сталі – міцні та надійні. Діаметр різу складає 2 мм.
Ручки секатора виконані з ABS пластику, завдяки чому зручно лежать у руці.
- Прямі вузькі леза 95 мм із нержавіючої сталі
- Ручки з ABS пластику
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 0.12 кг |
| Довжина леза | 95 мм |
| Максимальний діаметр реза | 5 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 ₴


