Лещата слюсарні призначені для прикріплення об'єктів для ремонту. Міцна конструкція з чавуну та точність наведення щелеп виключає тяжку працю. Поворотна основа дає змогу розміщувати заготовку в зручному для роботи положенні.
- Розмір щелепи: 5".
- Затиснення труб: від 15 до 64 мм.
- Розмір щелепи: 125 мм.
- Матеріал: чавун.
- Максимальний отвір: 125 мм.
- Вага: 20 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Максимальне розкриття лещат | 125 мм |
| Наявність затиску для труб і циліндричних деталей | Так |
| Наявність ковадла | Так |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лещат | слюсарні |
| Ширина губок | 125 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 849 ₴


