
Світильник врізний LED доунлайт коло 10W-220V-1000L-4000K Deco TNSy
112 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5001121
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильники врізні LED DOWNLIGHT Deco
Світильники LED DOWNLIGHT Deco призначені для загального та місцевого освітлення адміністративних, громадських та побутових приміщень. Світильники поділяються на такі, що встановлюються у підвісні та гіпсокартонні стелі.
Світильник відповідає вимогам Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, Технічному регламенту безпеки низковольтного електричного обладнання (Декларація про відповідність виробника)
Ступінь захисту від впливу зовнішнього середовища IP20
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність, 8Вт/10Вт/18Вт/24Вт/36Вт
- Частота току – 50 Гц
- Припустима напруга – 180-265 V
- Кольорова температура – 4000К
- Кут розсіювання – 160
- Джерело світла – SMD 2835
- Світловий потік, лм -100 Лм/Вт
Світильник складається із пофарбованого литого алюмінієвого корпусу, драйвера та світлодіодного модуля.
Габаритні розміри:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Врізний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.2 см |
| Діаметр | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 112 ₴




