
Хомут 2.5х100 нейлон жовтий 100шт
23,40 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- Код: 502412ж
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабельні стяжки (хомути) нейлонові
Призначення: для широкого переліку монтажних робіт з електричними проводами, трубами, елементами тимчасово зведених конструкцій та ін., а також для упаковання різних товарів.
Матеріал:
- Хомути натурального (білого) кольору: нейлон (поліамід 6.6) самозгасний;
- Хомути чорного кольору: нейлон (поліамід 6.6) самозгасний с домішкою вуглецевого волокна (карбону). Такий матеріал має більшу стійкість до ультрафіолетового випромінювання, ніж нейлон в чистому вигляді;
- Хомути інших кольорів: нейлон (поліамід 6.6), барвник.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Takel |
| Довжина смуги | 100 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 20.5 мм |
| Матеріал хомута | Нейлон |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 3 мм |
| Область застосування хомута | Універсальний |
| Тип хомута | Затяжний |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Колір | Жовтий |
| Ширина смуги | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23,40 ₴/упаковка
